Loader

SERWIS

   Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości i szybkości obsługi. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient naszego salonu rowerowego czuł się wyjątkowo i indywidualnie obsłużony. Każdy nasz produkt skrupulatnie sprawdzamy aby klient poczuł maksymalną satysfakcję z zakupu jak i późniejszego użytkowania. W celu stałego doskonalenia obsługi współpracujemy z wieloma porównywarkami, dostawcami i systemami płatniczymi. Z każdej transakcji wyciągamy wnioski a każda opinia jest dla nas mobilizacją do dalszej wytężonej pracy na rzecz satysfakcji naszych klientów.

Gwarantujemy, że każdy rower klienta traktujemy tak, jakby był on naszym własnym. Stawiamy na profesjonalizm poprzez uzyskiwanie pełnej wiedzy o produkcie, utrzymanie i poszerzanie bazy zadowolonych klientów, a zapewniając doskonałą obsługę mamy nadzieję na zbudowanie z nimi wspólnoty.

         W każdym przypadku upewniamy się, że dla każdego zlecenia serwisowego możemy określić przyczyny problemu, znaleźć rozwiązanie tylko w taki sposób aby osiągnąć optymalne rezultaty.  Poprzez otwartą komunikację staramy się przekazać klientom najnowsze informacje dotyczące produktów, w tym również części, które zwiększą ich doświadczenie podczas jazdy i spowodują mniej usterek oraz przyszłych napraw.

Sztyca

Siodełko

Mostek

Dźwignia

Kierownica

Chwyty

Hamulec

Tarcza

Piasty

Obręcz

Zębatki

Przerzutki

Łańcuch

Przerzutka

Korba

Pedał

Opona

Rama

CZĘŚCI

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą części rowerowych od elementów zintegrowanych w rowerze po części niedostarczone przez producenta tj. części zewnętrzne takie jak koszyk, oświetlenie itp. Sprowadzamy części na bezpośrednie zamówienie klienta praktycznie do wszystkich marek rowerów. Specjalizujemy się w pomocy o dobrze części, które usprawnią jazdę amatorom jak i profesjonalistą. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego problemu. Krótko podsumowując kochamy wasze ROWERY :)

SALON ROWEROWY

 

ul. Warszawska 44/50
Pabianice, 95-200

 

Sklep Firmowy

 

          604 258 502

          e-mail: biuro@roweryprzez.net

          salon@roweryprzez.net

          pm@roweryprzez.net

 

 

 

 

 

Zawartość strony internetowej www.roweryprzez.net jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu www.roweryprzez.net oraz treści w nim zawartych należą do firmy P.P.H.U. ”MATEX” Piotr Mach. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony www.roweryprzez.net bez zgody właściciela jest zabronione.

 Strona główna | Firma | Kontakt            Copyright © 2013 DPN