Loader

AKTUALNOŚCI / facebook

O NAS

NASZ MISJA

SZANUJEMY CZAS

FIRMA

Zadowolony Klient to dla nas priorytet. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie. Staramy się przekraczać oczekiwania klientów. Budujemy relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Mamy więc pewność, że klient będzie zadowolony na każdym etapie. Stosujemy się do zasady ciągłego dążenia do poprawy naszej pracy, która pozwala klientom czuć się pewnie zarówno pod względem usług, jak również oferowanych produktów.

Szanujemy czas, zwracając uwagę na to, by pracować efektywnie, zapewniając najszybszą obsługę klientów, którzy nie mogą czekać. W sklepie są dwa stanowiska kasowe i pracuje w nim co najmniej dwóch sprzedawców, którzy są profesjonalistami potrafiącymi  sprostać wymaganiom każdego klienta. Zapewniamy usługi oparte na otwartej komunikacji, uczciwości i przekraczaniu oczekiwań.

Nasz sklep powstał w 1994 roku dzięki pasji do rowerów, a w szczególności do turystyki rowerowej. Powstał on jako drugi w historii rowerowych sklepów. Zyskaliśmy wielu klientów, z którymi współpracujemy do dzisiaj. Skupiamy się na maksymalizacji potencjału rowerzysty poprzez optymalny dobór parametrów.

FORMULARZ

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

SALON ROWEROWY

 

ul. Warszawska 44/50
Pabianice, 95-200

 

Sklep Firmowy

 

          604 258 502

          e-mail: biuro@roweryprzez.net

          salon@roweryprzez.net

          pm@roweryprzez.net

 

 

 

 

 

Zawartość strony internetowej www.roweryprzez.net jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu www.roweryprzez.net oraz treści w nim zawartych należą do firmy P.P.H.U. ”MATEX” Piotr Mach. Wszystkie logotypy, nazwy własne, projekty graficzne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony www.roweryprzez.net bez zgody właściciela jest zabronione.

 Strona główna | Firma | Kontakt            Copyright © 2013 DPN